Nowy numer 49/2020 Archiwum

Seans specjalny "Bóg nie umarł 2"!

Zapraszamy wszystkich chętnych na specjalny pokaz filmu, który dopiero co pojawił się w kinach, czyli "Bóg nie umarł 2". Seans rozpocznie się 19 kwietnia o godzinie 19 w Multikinie Pasaż Grunwaldzki na pl. Grunwaldzkim.

Czy osoba wierząca może lub wręcz powinna ukrywać swoją wiarę w obliczu niewierzących? Czy wiara może kogoś obrażać lub szkodzić młodym umysłom? Na takie pytania musi odpowiedzieć przed sądem nauczycielka liceum, którą oskarżono o to, że złamała przepis o świeckości instytucji państwowych, gdy podczas lekcji historii wspomniała o działalności Jezusa. Sądowy spór, który miał być lekcją pokory dla ludzi wierzących przeradza się w niezwykłą dysputę o wolności sumienia, istnieniu Boga i potrzebie poszukiwaniu w życiu czegoś więcej niż dobra doczesne.

Wrocławski "Gość Niedzielny" wraz z Multikinem Pasaż Grunwaldzki zapraszają na specjalny pokaz 19 kwietnia o godzinie 19 w specjalnej cenie - 11 zł (dla każdego)!

 Co trzeba zrobić, żeby otrzymać bilet w promocji? Wystarczy przy kasach podczas zakupu podać proste hasło: Gość Niedzielny. Specjalne bilety można nabyć przez cały tydzień do chwili rozpoczęcia seansu w kasach w Pasażu Grunwaldzkim. Im szybciej, tym lepiej, bo sala pomieści niewiele ponad 300 miejsc.

Weź ze sobą przyjaciół, rodzinę, może znajomych z pracy, studiów czy szkoły. Przed pokazem dla uczestników przygotowaliśmy małą niespodziankę, którą zdradzimy na naszych łamach z czasem... Na nasz adres mailowy: wroclaw@gosc.pl można kierować wszelkie zapytania związane z seansem.

A poniżej prezentujemy zwiastun filmu:

BÓG NIE UMARŁ 2 - zobacz zwiastun (premiera: 08.04.2016)
Monolith Films

 

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama