GN 48/2020 Archiwum

Many na organy

Pod takim tytułem 15 maja w Imparcie o 15.00 odbędzie się wyjątkowy koncert, prowadzony przez profesjonalnego konferansjera, Jerzego Skoczylasa.

Instrumenty nie lubią, kiedy są zapomniane. Na chórze kościoła św. Macieja we Wrocławiu stoją stare organy. By móc wydać z siebie dźwięk, potrzebują profesjonalnej opieki i naprawy. Sami możemy niewiele. Możesz pomóc nam przywrócić im życie, uczestnicząc w niecodziennym wydarzeniu.

W pierwszej części koncertu przeniesiemy się w klimat dwudziestolecia międzywojennego i usłyszymy piosenki ze spektaklu „Cafe fantazja”, w wykonaniu studentów i absolwentów Maciejówki. W drugiej części ks. Bartłomiej Kot wraz z Piotrem Baronem i Łukaszem Matuszykiem zabiorą nas na „Wrocławskie spacery”, czyli premierę najnowszej płyty ks. Bartłomieja.

I Ty możesz wesprzeć finansowo dzieło naprawy organów, którym chcemy przywrócić życie. Jak to zrobić? Wystarczy, że dokonasz rezerwacji biletów na manynaorgany@mathesianum.org a potem odbierzesz je w Maciejówce w ustalonym terminie. Bilety w cenie od 20-100 zł. Istnieje możliwość zapłaty przelewem na konto i odbiór biletów za okazaniem potwierdzenia przelewu.

Zabierz znajomych, rodzinę i spędź majowe popołudnie z dobrą muzyką i z nami.

Całkowity dochód z koncertu zostanie przeznaczony na renowację organów w kościele rektoralnym św. Macieja we Wrocławiu.

Many na organy
Maciejówka

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama