Nowy numer 46/2018 Archiwum

"Zapal znicz dla Rotmistrza"

Na wrocławskim rynku młodzież ze stowarzyszenia "Odra-Niemen" ułożyła kilkaset białych i czerwonych zniczy w wielki napis w ramach akcji "Zapal znicz dla Rotmistrza".

Całość wpisywała się w obchody III Wrocławskich Dni dla rotmistrza Pileckiego, które trwają od 13 do 25 maja. Plan wszystkich wydarzeń prezentujemy TUTAJ. Warto przypomnieć, że 13 maja to rocznica urodzin polskiego bohatera. W tym roku przypadła 115.

Przechodnie pytali o nietypowy napis ze zniczy. Otrzymywali ulotki informujące o postaci rotmistrza Witolda Pileckiego.   Przechodnie pytali o nietypowy napis ze zniczy. Otrzymywali ulotki informujące o postaci rotmistrza Witolda Pileckiego. Maciej Rajfur /Foto Gość

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy