Nowy numer 48/2020 Archiwum

Z tańcem i ciszą, o poranku i nocą

Jeśli słowa "modlitwa uwielbienia" kojarzą Ci się z jedną, konkretną formą modlitwy, te rekolekcje są dla Ciebie. Trwają zapisy.

Rekolekcje uwielbienia organizowane przez Stowarzyszenie Walka Duchowa odbędą się w domu Notre Dame na Ostrowie Tumskim, od 3 do 5 czerwca.

W programie oprócz Eucharystii, chwil wspólnej modlitwy – uwielbienia Ducha Świętego, Najświętszego Serca Pana Jezusa czy modlitwy z Maryją – także uwielbienie w milczeniu, warsztat liturgiczny, wykład ks. dr. Ryszarda Kempiaka, biblisty, wykładowcy na Papieskim Wydziale Teologicznym we Wrocławiu, o „Uwielbieniu w Słowie Bożym”,  wykład o uwielbieniu w modlitwie wewnętrznej. Wśród kolejnych punktów programu także m.in. czas na uwielbienie w muzyce – możliwość uczestnictwa w Festiwalu Vratislavia Sacra (koncert w kościele św. Krzyża na Ostrowie Tumskim lub w kościele karmelitańskim przy ul. Ołbińskiej), uwielbienie w modlitwie różańcowej, uwielbienie Najświętszego Sakramentu czy uwielbienie nocą (adoracja całonocna).

Nie braknie również „warsztatu modlitwy uwielbienia i ruchu”, które przeprowadzi Dawid Belach – instruktor tańca towarzyskiego, od 2002 roku prowadzący Poznańską Akademię Tańca oraz projekt CZUJnia – warsztaty rozwojowe z elementami terapii ruchem. Zaprosi uczestników spotkania do modlitwy całym sobą.

Zapisy: 730 739 223 (od poniedziałku do piątku od 19.00 do 21.00), walkaduchowa@gmail.com. Ilość miejsc ograniczona.

Więcej na www.walkaduchowa.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama