Gość Bielsko-Żywiecki 49/2020 Archiwum

Wskocz do parku trampolin

Redakcja "Gościa Wrocławskiego" oraz niedawno otwarty największy w Polsce park trampolin GOjump mają dla czytelników "Gościa" z okazji dnia dziecka podwójne wejściówki do rozdania. Wygraj konkurs i spraw sobie oraz dziecku niesamowity prezent!

Ogromna hala przy ul. Długosza 59 ma 3 500 mkw. To nie tylko największe tego typu miejsce rozrywki w Polsce, ale też w europejskiej czołówce. 

Podzielona jest na trzy podstawowe strefy trampolin rekreacyjnych, na których dzieci, młodzież i dorośli będą mogli do woli skakać (750 mkw) wraz z basenem z gąbkami, skokami na ogromną, pneumatyczną poduchę, miejscem, gdzie można doskoczyć z piłką do kosza, boiskiem do gry w zbijaka i megatrampą o rekordowej powierzchni niemal 40 mkw

Kompleks wkrótce będzie uzupełniony o strefę akrobatyki, arenę do skoków na poduchę pneumatyczną i jedyną na Dolnym Śląsku rampę do ćwiczenia skoków na snowboardzie, nartach i rowerach. To miejsce aktywnej formy spędzania wolnego czasu dla dzieci z rodzicami, młodzieży i dorosłych.

- Wrocławianie to ludzie z pasjami. Jeżdżą na rowerach, deskach snowboardowych, pływają na wake’u. Mimo to w mieście wciąż jest mało miejsc, w których można uprawiać sport lub po prostu bezpiecznie się wyszaleć. I choć powstaje ich coraz więcej, co cieszy, my chcemy zbudować przestrzeń, na której w jednym miejscu mieszkańcy znajdą najwięcej form atrakcji - przyznaje Kamil Cieśluk, pomysłodawca GOjump.

Wszystkie instalacje w parku GOjump są dostarczone przez certyfikowanych producentów, wykonane na zamówienie w europejskim standardzie.

- Nie interesowały nas chińskie rozwiązania. Wiedzieliśmy, że najważniejsze będą dla nas bezpieczeństwo i jakość. Wszystko jest precyzyjnie zamontowane i dopasowane tak, żeby minimalizować ryzyko kontuzji. A to ważne szczególnie, gdy z wielu atrakcji korzystać będą dzieci. Oczywiście, wszelkie twarde elementy zabezpieczone są specjalnymi materacami - mówi Kamil Cieśluk.

Trampoliny robią teraz furorę i polecane są nie tylko miłośnikom ekstremalnych wrażeń, ale także osobom z wadami postawy, tym dbającym o linię oraz wszystkim, którzy chcą się po prostu poruszać. W czasie godzinnej zabawy można spalić nawet 800 kalorii, a przy okazji wzmacniamy serce, poprawiamy krążenie i rozluźniamy mięśnie. To również zastrzyk endorfiny (hormonu szczęścia) i przyjemna metoda na korygowanie wad postawy, wzmocnienie mięśni szyi i pleców.

Redakcja "Gościa" we współpracy z parkiem GOjump przygotowała atrakcyjny konkurs z okazji zbliżającego się dnia dziecka.

Wyślij maila na adres wroclaw@gosc.pl i podziel się w nim z nami opinią: w jakie miejsca Wrocławia i okolic najlepiej wybrać się z dziećmi i dlaczego?

Na wasze pomysły czekamy równo 24 godziny. Od środy 25 maja od godziny 12 w południe do czwartku 26 maja do godziny 12. Wygrywa piąty, dziesiąty i 15 mail z odpowiedziami. Każdy z trzech zwycięzców otrzymuje podwójną wejściówkę do parku GOjump do wykorzystania przez cały czerwiec (po wygraniu ustala się dogodny termin).

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama