Nowy numer 3/2021 Archiwum

Zamachowiec zatrzymany

Polska policja ujęła podejrzanego o podłożenie ładunku wybuchowego w autobusie we Wrocławiu - powiedział Polskiej Agencji Prasowej minister spraw zagranicznych i administracji, Mariusz Błaszczak.

- Polska policja zatrzymała podejrzanego o podłożenie ładunku wybuchowego w autobusie we Wrocławiu.  To jest niewątpliwie sukces polskiej policji. Trwają czynności procesowe. Dziękuję i gratuluję- powiedział Polskiej Agencji Prasowej minister spraw zagranicznych i administracji, Mariusz Błaszczak.

Według informacji Radia Wrocław, tuż po zatrzymaniu mężczyzna przyznał się do podłożenia ładunku w autobusie linii numer 145.

Do kolejnego incydentu doszło na ul. Strzegomskiej. Alarm bombowy ogłoszono w autobusie linii 132 w stronę C.H. Factory. Z pojazdu wszystkich ewakuowano i zamknięto ul. Strzegomską, teren ogrodzono taśmą. Policjanci sprawdzają podejrzany pakunek w formie czarnego nesesera. Nie było w nim nic podejrzanego. 

Po godzinie 15 zgłoszono alarm bombowy na pl. Dominikańskim ( w tramwaju nr 11), a po 17 kolejny tego dnia alarm bombowy wywołało głoszenie mężczyzny z powodu podejrzanej reklamówki na skrzyżowaniu ulic: Legnicka i Niedźwiedzia. 

(informację uzupełnimy)

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama