Nowy numer 49/2020 Archiwum

Pokaz specjalny filmu "Młody Mesjasz"

"Gość Wrocławski" we współpracy z Multikinem zaprasza na wyjątkowy seans nowego filmu "Młody Mesjasz" 31 maja. Projekcję poprzedzi już tradycyjnie świadectwo, a dla uczestników przygotowaliśmy bilety po dużej obniżce.

Na ekrany naszych kin wszedł nowy film biblijny. Tym razem opowiada on o dzieciństwie Jezusa. Jego scenariusz napisano na motywach książki „Chrystus Pan. Wyjście z Egiptu” autorstwa Anne Rice, sławnej pisarki. W jednym z wywiadów reżyser podkreślał, że chciał, by "Młody Mesjasz" był taką "Pasją" dla całej rodziny. Czy mu się to udało?

Zanim wybierzecie się do kina, polecamy poświęcić chwilę na dwie krótkie recenzje, które ukazały się na internetowych łamach "Gościa":

Gdy dziecko odkrywa, że jest Bogiem  - Dariusz Kowalczyk SJ,

Młody Mesjasz - Piotr Drzyzga.

Seans kinowy rozpocznie się we wtorek 31 maja o godz. 19.30 w Multikinie Pasaż Grunwaldzki na pl. Grunwaldzkim. Bilety po podaniu hasła: "Gość Niedzielny" otrzymamy w kasach za 10 zł. Przypominamy, że można je kupować w kinie przez cały tydzień, nie tylko przed seansem. Z doświadczenia radzimy tak właśnie zrobić, ponieważ na ostatnią chwilę brakuje dobrych miejsc.

Dzięki uprzejmości Multikina otrzymaliśmy salę na 500 miejsc! Poniżej zamieszczamy trailer filmu:

MŁODY MESJASZ zwiastun PL 2016 HD
Gloria24.pl 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama