Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Świętować świętość

Dzień dziecka w Oratorium św. Jana Bosco to nie tylko 1 czerwca. Salezjanie z parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa zapraszają w najbliższą niedzielę na festyn rodzinny z wieloma atrakcjami.

Trzy dni obchodów odpustowych związanych ze świętem Najświętszego Serca Jezusowego na Grunwaldzie wieńczy festyn parafialny z okazji Dnia Dziecka.

Salezjańska radość i ogrom atrakcji będą czekały na najmłodszych i nie tylko. Przed nami pokazy, warsztaty Lacrosse'a, wielobój, kuglarze, zamek dmuchany i grill. Wszystko w charakterystycznym salezjańskim klimacie ks. Jana Bosco pod adresem pl. Grunwaldzki 3.

- Smutny święty to żaden święty, a w niedzielę na wrocławskim Grunwaldzie będzie prawdziwe święto świętości! - mówi Małgorzata Bogusz, animator z Oratorium św. Jana Bosco działającego przy parafii.

- Szykuje się prawdziwa feta, w oratorium na Grunwaldzie zawsze jest Dzień Dziecka, ale już w niedzielę nadchodzi apogeum. Czekamy na każdego, na rodziców także. Dajemy gwarancję pogody i radości. W końcu salezjanie mają specjalne względy "tam, na górze" - zaprasza energicznie animatorka.

Czym jest Oratorium św. ks. Bosco? Poniżej krótki filmik wyjaśniający:

Niezwyciężone oratorium na Grunwaldzie
kseniutka36

Plakat wydarzenia   Plakat wydarzenia Archiwum oratorium

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma