Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Rekolekcje ewangelizacyjne "Ten Trzeci"

Zaprasza Wspólnota Modlitewno-Ewangelizacyjna ICHTIS z parafii pw. św. Augustyna Braci Mniejszych Kapucynów we Wrocławiu

"Ten Trzeci" to weekendowe rekolekcje ewangelizacyjne. Swoje źródło mają w prowadzonym przez wspólnotę Ichtis przez wiele lat "Kursie Filip". Są one jedną z odpowiedzi na wyraźną potrzebę Nowej Ewangelizacji w Kościele. Zawierają nowy w formie, żywy i prosty przekaz Dobrej Nowiny skierowany do współczesnego zabieganego człowieka.

Rekolekcje "Ten Trzeci" adresowane są zarówno do osób, które chcą doświadczyć spotkania z Bogiem w swoim życiu, jak i do tych, które nie wierzą, że jest to w ogóle możliwe i potrzebne; do tych, którzy widzą bezsens, zniewolenie i grzech w swoim życiu, jak i do tych, których życie jest po prostu OK.

Niezależnie od tego ile masz lat, kim jesteś, jaka jest Twoja wiara, kim dzisiaj jest dla Ciebie Bóg, czy czujesz się kochany, wartościowy i szczęśliwy, czy wręcz przeciwnie - po prostu: Daj się odnaleźć Jezusowi! Twoje życie nie jest mu obojętne!

Chcesz dowiedzieć się kim jest tajemniczy "Ten Trzeci" i jaki ma związek z Tobą? Przyjdź!

Rekolekcje odbędą się w dniach 10-12 czerwca w parafii pw. św. Augustyna przy ul. Sudeckiej 90 we Wrocławiu. Rejestracja uczestników rozpoczyna się o godz. 17.00 w kaplicy na II p. Domu Sióstr Felicjanek. Obowiązują wcześniejsze zapisy.

Więcej informacji, ramowy plan rekolekcji oraz zapisy na stronie www.tentrzeci.pl.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma