Gość Katowicki 29/2018 Archiwum

Posłuchaj "Melodii z dzieciństwa"

W związku z przeżywanym Miesiącem Rodziny 11 czerwca o 11.00 Narodowe Forum Muzyki organizuje koncert pn. "Melodie Dzieciństwa". Zagrają bracia: Mateusz i Marcin Pospieszalscy. A "Gość Wrocławski" rozdaje dwie podwójne wejściówki w konkursie.

Podczas godzinnego koncertu "Melodie dzieciństwa" Narodowe Forum Muzyki zapraszają rodziców i dziadków do wspomnień z czasów młodości, a dzieci do zabawy przy melodiach i piosenkach z filmów dziecięcych i młodzieżowych sprzed lat, m.in. Miś Uszatek, Miś Colargol, „Stawiam na Tolka Banana”, „Rodzina Leśniewskich” oraz melodie ludowe.

Tematy muzyczne przeplatane będą ludowymi kołysankami. Wszystkie utwory zaprezentują we współczesnych opracowaniach Marcin i Mateusz Pospieszalscy.

Redakcja "Gościa Wrocławskiego" przygotowała dla czytelników dwie podwójne wejściówki, które można wygrać w naszym konkursie.

Wystarczy na adres wroclaw@gosc.pl przysłać odpowiedź: "Jaka była Twoja ulubiona telewizyjna bajka z dzieciństwa i dlaczego?". Na kreatywne wspomnienia czekamy do piątku 10 czerwca do godziny 15. Spośród nadesłanych wygrywa 5. i 10. wiadomość mailowa. Jej nadawca otrzymuje podwójny bilet wejściowy na koncert "Melodie dzieciństwa".

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma