Nowy numer 4/2021 Archiwum

Zapraszamy do strefy kibica!

Przed nami kluczowy mecz Euro 2016 dla Polaków, z Niemcami. Pokażmy, jakich mamy kibiców w archidiecezji! Zapraszamy do strefy kibica "Gościa Wrocławskiego". Można się z nami także podzielić wrażeniami o piłkarskich Mistrzostwach Europy we Francji.

W specjalnej galerii zdjęć będziemy umieszczali Wasze fotki, pokazujące jak kibicujecie naszej drużynie oraz innym zespołom grającym na Euro. Zrób zdjęcie i dołącz do naszej strefy! 

W wielu miejscowościach  powstają specjalne strefy kibica, gdzie wspólnie oglądamy mecze rozgrywane na Euro 2016. Często są to rodzinne i przyjacielskie spotkania. Takiego wydarzenia nie można zostawić bez pamiątki. Najprostszą jest wspólna fotografia.

Na naszej stronie internetowej zakładamy specjalną galerię zdjęć, by pokazać, jak kibicujecie Polakom oraz jak wspólnie bawicie się przy oglądaniu meczów rozgrywanych na francuskich boiskach. Zasada dołączenia do strefy kibica "Gościa Niedzielnego" jest prosta. Robicie zdjęcie Waszej strefy kibica i przesyłacie na nasz adres: wroclaw@gosc.pl.

Każde zdjęcie postarajcie się opisać: miejsce strefy kibica, kto kibicuje i komu lub podczas jakiego meczu oglądamy doping na fotografii. Nie zapomnijcie podać, kto jest autorem zdjęcia i jak można się skontaktować w razie przyznania nagrody za najlepsze zdjęcie. To wszystko umieśćcie w mailu, który do redakcji wyślecie.

Na bieżąco będzie dodawać fotografie do galerii stworzone przy tym artykule, a najlepsze ujęcia nagrodzimy upominkami "Gościa Niedzielnego".

To nie wszystko. Zapraszamy do przysyłanie także swoich spostrzeżeń i wrażeń dotyczącymi Euro 2016 także w słowie pisanym, nie tylko poprzez fotografię. Wypowiedzi można nam przekazać podobnie jak zdjęcia, na adres mailowy podany wyżej. Macie okazję do podzielenia się w szerszym gronie swoimi odczuciami.

Czekamy z niecierpliwością na archidiecezjalne biało-czerwone akcenty kibicowskie!

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama