Nowy numer 8/2019 Archiwum

Nasi wciąż z szansą na medal

VIII Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Piłce Nożnej Ulicznej Osób Bezdomnych już w weekend.

WROCŁAW CUP 2016 rozpoczyna się w najbliższą sobotę 2 lipca o 9.00 na wrocławskim rynku obok fontanny. Na imprezę zaprasza noclegownia dla bezdomnych mężczyzn wrocławskiego koła Towarzystwa Pomocy św. Brata Alberta. Mistrzostwa, jak co roku, współorganizuje wraz ze Stowarzyszeniem Reprezentacja Polski Bezdomnych przy wsparciu Urzędu Miejskiego Wrocławia. Kończący rozgrywki finałowy mecz imprezy odbędzie się – jak przewidują organizatorzy – w niedzielę około 16.00.

Dodajmy, że wrocławscy podopieczni Towarzystwa Pomocy św. Brata Alberta regularnie trenują. Drużyna „Brat Albert Wrocław” ostatnio brała udział w XIV Mistrzostwach Polski w Ulicznej Piłce Nożnej Osób Bezdomnych i Środowisk Trzeźwościowych, które odbyły się w połowie maja w Zielonej Górze (zajęła 9. miejsce na 16 drużyn). Najbliższe Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej Ulicznej Osób Bezdomnych (Homeless World Cup) odbędą się w Glasgow (Szkocja) – potrwają od 10 do 16 lipca 2016. To coroczne światowe święto piłki ulicznej zaplanowane zostało w tym roku na 7 dni i zlokalizowane na jednym z centralnych placów Glasgow — placu Jerzego (George Square).

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL