Nowy numer 49/2018 Archiwum

Raz się żyje!

Pod takim hasłem w Dobroszycach 270 młodych ludzi z całej Polski przez 10 dni odkrywało oblicze Jezusa Chrystusa. Salwatoriańskie Forum Młodych można opisać w trzech słowach: radość, miłość, spotkanie.

Coroczna inicjatywa wakacyjna Ruchu Młodzieży Salwatoriańskiej przyciąga nietuzinkowością i otwartością na każdego. Oczywiście, najważniejsze jest spotkanie z żywym i prawdziwym Bogiem w Eucharystii, na modlitwie czy adoracji przed Najświętszym Sakramentem, ale to nie wszystko.

Konferencje z inspirującymi ludźmi, jak np. Jasiek Mela, i koncerty (Luxtorpeda, Wyrwani z Niewoli czy Zakopower) są niewątpliwie atrakcją. Jednak tym, co wyróżnia tę inicjatywę od innych podobnych w całej Polsce, jest imponująca oferta warsztatów, które mają pobudzić talenty i pasje u młodych ludzi. Organizatorzy przygotowali – uwaga! – 20 różnych zajęć: od szycia na maszynie czy wykonywania robótek z wełny, przez warsztaty wojskowości, języka migowego i tańca po beatbox, graffiti oraz... skimboard. No przecież raz się żyje!

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy