Nowy numer 3/2019 Archiwum

Podjęli wyzwanie i... wyszło!

Kolejne sztaby przygotowań do ŚDM z polskich miast włączają się w multimedialne wyzwanie. Nagrywają swój krótki taniec do utworu "World Youth Day is back for you" i umieszczają go w sieci, nominując kolejnych wolontariuszy. Wrocław podjął rękawicę i zatańczył swój autorski układ! Zobaczcie film.

Wszystko zostało wymyślone i wyćwiczone w ciągu niecałej godziny. Korzystając z obecności sporej liczby wolontariuszy podczas uroczystości posłania w auli PWT po wszystkim grup chętnych została, aby nagrać krótki układ taneczny i podjąć wyzwanie World Youth Day Challenge. Wszystko wymyślili od zera i wykonali w ciągu jednego wieczoru. Zobaczcie, jak wyszło!

WYD Challenge ŚDM Wrocław
Wrocławianie tańczą specjalny układ do piosenki UNI'T - World Youth Day is back for you
Gosc Wroclawski

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy