GN 2/2021 Archiwum

Przebadaj się przed PPW

31 lipca i 1 sierpnia będzie można skorzystać z bezpłatnych badań USG Dopplera i dowiedzieć się jak przeciwdziałać rozwojowi Przewlekłej Niewydolności Żylnej.

Badanie jest zorganizowane specjalnie dla osób, które wezmą udział w pielgrzymce. Będzie można z nich skorzystać w Centralnym Biurze Pielgrzymki Wrocławskiej przy ul. Bujwida 51 w DA „Wawrzyny”.

Akcja edukacyjna odbędzie się pod nazwą "Instytutu Zdrowych Nóg". Do przeprowadzania badania USG Dopplera niezbędna jest rejestracja, która odbędzie się podczas zapisów na pielgrzymkę.

Pątnicy, którzy będą chcieli się przebadać, otrzymają numerek z datą i godziną badania. Liczba miejsc jest ograniczona, każdego dnia trwania programu przebadanych zostanie do 60 osób.

Rejestracja odbywać się będzie od 30 lipca do 1 sierpnia.

USG Dopplera monitoruje przepływ krwi w tętnicach i żyłach, dzięki czemu pozwala stwierdzić jak poważne są zmiany żylne. Przewlekła niewydolność żylna uważana jest za kolejną chorobę cywilizacyjną. Nie można jej ignorować, ponieważ jej objawy znacząco obniżają jakość życia pacjenta, a nieleczona choroba może prowadzić do powikłań zagrażających zdrowiu i życiu chorego. Warto więc skorzystać z bezpłatnego badania USG Dopplera oraz porad specjalistów Instytutu Zdrowych Nóg.

Partnerem akcji jest DIH – marka skupiająca w portfolio preparaty wzmacniające i uszczelniające ściany naczyń krwionośnych zapobiegające rozwojowi żylaków, obrzęków nóg, czy pajączków naczyniowych. Producentem DIH i organizatorem Instytutu jest PPF Hasco-lek S.A.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama