Nowy numer 44/2020 Archiwum

Dołącz do nas

Zbliża się weekend. Skorzystaj i dołącz do nas na szlaku!

Jest nas już ok. 1,5 tys., a może być jeszcze więcej! Nadarza się wspaniała okazja, by dołączyć do Pieszej Pielgrzymki Wrocławskiej! Dla zachęty ważna informacja.

W sobotę 6 sierpnia PPW dochodzi do Kluczborka. Dlaczego to takie ważne? Ci którzy nie wiedzą jak do nas dojechać mają ułatwioną sprawę. Do Kluczborka bowiem dojeżdżają bezpośrednie pociągi z Wrocławia (oczywiście zapraszamy już w piątek do Wierzbicy Górnej).

Pielgrzymi dotrą na miejsce ok. 14.30, bo o 15.00 rozpocznie się Msza św. w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa (ul. Jana Pawła II 7).

Wieczorem odbędzie się natomiast koncert zespołu "40 synów i 30 wnuków, jeżdżących na 70 oślętach". Muzycy zaprezentują utwory ze swojej najnowszej płyty. Ich występ zakończy Apel Jasnogórski.

Służby pielgrzymkowe proszą również o partycypację w kosztach organizacyjnych. Zapisy odbywają się w "budzie", czyli Informacji Pielgrzymkowej na każdym postoju. Koszt udziału wynosi za jeden dzień 17 zł, za dwa 27, a za trzy 37. Jeśli ktoś chciałby przejść od Kluczborka do końca pielgrzymki powinien uiścić 47 zł.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama