Nowy numer 28/2018 Archiwum

Caritas potrzebuje męskich rąk do pracy

Mężczyźni pilnie poszukiwani do pomocy 17 września na finał "Dni Kromki Chleba". Masz wolny czas? Przyjdź między godz. 6 a 9 rano lub po 14 na pl. Solny. Zobacz szczegóły.

Caritas Archidiecezji Wrocławskiej  organizuje "Dni Kromki Chleba", których finał odbędzie się 17 września 2016 r. we Wrocławiu. Dlatego potrzebujemy pilnie męskiej pomocy. Chodzi o pracę fizyczną.

- Będziemy rozkładać i składać, skręcać i dźwigać przez pot i siłę do chwały - mówi z przymrużeniem oka Paweł Trawka, rzecznik wrocławskiej Caritas. Od razu dodaje poważnie: - Mamy do rozłożenia scenę, namioty, ławki i stoły. Wszystko musi być rozłożone do godziny 11 rano. Od godz. 6 bierzemy się za scenę, a z resztą startujemy od 8.

Możesz przyjść o dowolnej porze między 6.00 a 9.30 i pomóc tyle, ile możesz. Każde ręce się liczą! Impreza kończy się o 14.00 i wtedy także Caritas potrzebuje pomocy.

- W godzinę, maksymalnie dwie musimy wszystko złożyć i wyczyścić plac Solny. Co oferujemy w zamian? Na pewno darmowy pot, jak w saunie, można będzie też rozwinąć muskulaturę. Od 11.30 będzie grochówka i chleb ze smalcem i oczywiście też uścisk dłoni od organizatorów! - uśmiecha się Paweł Trawka.

Podsumowując: 17 września, plac Solny, pomoc w godzinach 6-9 lub 14.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma