Nowy numer 28/2018 Archiwum

Zanim ruszy korowód świętych

II Warsztaty Uwielbienia Inicjatywy Muzycznej Wrocław Wielbi odbędą się od 21 do 23 października.

Główny cel tegorocznych warsztatów to przygotowanie do poprowadzenia wielbienia podczas wrocławskiej akcji Holy Wins, która odbędzie się w poniedziałek 31 października.

Zajęcia odbędą się w budynku Liceum Salezjańskiego przy ul. Świętokrzyskiej 45-55. Już w 2015 r. spotkanie cieszyło się wielkim zainteresowaniem – w I edycji uczestniczyło blisko 100 osób (chór i zespół). W tym roku organizatorzy planują poszerzenie zespołu muzycznego o sekcję symfoniczną. Zapraszają zarówno osoby śpiewające jak i instrumentalistów, młodzież, studentów, członków chórów parafialnych, kleryków, księży, organistów… – każdego, kto pragnie swoimi talentami muzycznymi uwielbiać Boga.

Warsztaty poprowadzą:

Poldek Twardowski – znany w kręgach muzyki liturgicznej oraz uwielbieniowej wokalista, gitarzysta, aranżer, kompozytor; współtwórca koncertów „Jednego Serca Jednego Ducha”, organizator i koordynator Inicjatywy Poznańskich Muzyków „Bogu Jedynemu Chwała”, ogólnopolskich rekolekcji "Na Fali Wielbienia", a także wielu innych inicjatyw muzycznych;

Artur Koza – dyrygent symfoniczny, gitarzysta i nauczyciel.

Warsztaty rozpoczną się w piątek o 17.00 (rejestracja od 16.00), zakończą w kościele pw. św. Michała Archanioła przy ul. B. Prusa 78 w niedzielę o 19.15 uroczystą Mszą św., po której rozpocznie się modlitwa uwielbienia.
Zapisy trwają do 17 października, do 12.00, przez formularz dostępny na stronie www.wroclawwielbi.pl.

Kontakt: kontakt@wroclawielbi.pl.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma