Nowy numer 33/2018 Archiwum

Kleryk rapuje w imieniu nienarodzonego dziecka

Adam Bilski jest klerykiem 5 roku wrocławskiego seminarium. W przejmującym nagraniu wciela się w nienarodzone dziecko, które woła do swojej matki.

"Być może ta forma przekazu spowoduje, że jakaś matka wycofa się w ostatniej chwili z dokonania tego czynu [aborcji]" - napisał Adam Bilski w wiadomości do Gościa. "Wierzę, że ten filmik w którym mówię głosem zabitego dziecka sprawi, że chociaż jednej osobie to pomoże."

My też w to wierzymy.

Kleryk Adam Bilski- Mamo, odebrałaś mi życie (#białyprotest)
Adam Bilski

« 1 »

Zobacz także

 • Gość
  10.10.2016 18:05
  Sorry ale znam sie na rzeczy.... Zero a tekstowo to ponizej zera ( nie chodzi o temat ale o slowa ) facet odmow brewiarz albo poczytaj ksiazke.... ale blagam NIE RAPUJ
  doceń 1
 • Jot
  11.10.2016 15:04
  Mi się nie podoba, na rapie za bardzo się nie znam, ale też jakościowo wydaje mi się to słabe. Jednak Bóg i poprzez słabe rzeczy może przemawiać do innych. Jeśli u kogoś ten utwór spowoduje refleksję, to oznacza, że dobrze, że powstał.
  doceń 2
 • Gość
  11.10.2016 16:07
  Brawo 👏 jestem księdzem i twierdzę, że niech każdy broni życia jak potrafi.
  doceń 1
 • JAWA25
  11.10.2016 16:50
  etymologią słowa "rap" jest wyraz oznaczający gwałt (rape)
  doceń 1

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma