Nowy numer 48/2020 Archiwum

Ten Trzeci

Zapraszamy na weekendowe rekolekcje ewangelizacyjne. Organizatorem jest wspólnota "Ichtis".

Rekolekce są jedną z odpowiedzi na wyraźną potrzebę Nowej Ewangelizacji w Kościele. Zawierają nowy w formie, żywy i prosty przekaz Dobrej Nowiny skierowany do współczesnego zabieganego człowieka.

Rekolekcje "Ten Trzeci" adresowane są zarówno do osób, które chcą doświadczyć spotkania z Bogiem w swoim życiu, jak i do tych, które nie wierzą, że jest to w ogóle możliwe i potrzebne; do tych, którzy widzą bezsens, zniewolenie i grzech w swoim życiu, jak i do tych, których życie jest po prostu OK. Swoje źródło mają w prowadzonym od wielu lat przez wspólnotę "Ichtis" kursie "Filip".

Niezależnie od tego ile masz lat, kim jesteś, jaka jest Twoja wiara, kim dzisiaj jest dla Ciebie Bóg, czy czujesz się kochany, wartościowy i szczęśliwy, czy wręcz przeciwnie - Daj się odnaleźć Jezusowi! Twoje życie nie jest Mu obojętne!

Więcej informacji, ramowy plan oraz zapisy na stronie www.tentrzeci.pl. Rekolekcje odbędą się w dniach 21-23 października w parafii pw. św. Augustyna przy ul. Sudeckiej 90 we Wrocławiu. Rejestracja uczestników rozpoczyna się o godz. 17 w kaplicy na II p. Domu Sióstr Felicjanek (będą drogowskazy).

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama