Nowy numer 48/2020 Archiwum

Koszulki i pendrive'y znalazły właścicieli

Ogłaszamy listę zwycięzców naszego pielgrzymkowego konkursu.

Jak zauważyliśmy taktyka wysyłania do nas wiadomości była różna. Wielu z was nie chciało czekać i wysłało maile jeszcze w sobotę, ale chyba najwięcej zgłoszeń dotarło do nas "na ostatnią chwilę". Otrzymaliśmy 61 maili, za które baaaardzo serdecznie dziękujemy. Cieszymy się, że odpowiedzieliście na nasze zaproszenie do zabawy.

Dziękujemy za wszystkie wiadomości. Wśród nich były niestety również takie, które nie spełniały wymogów określonych w zasadach konkursu. Mimo wszystko mamy nadzieję, że wszyscy bawili się z nami dobrze.

Pozdrawiamy wszystkich z Brzegu, Oławy, Wąsosza, Oleśnicy, Świętej Katarzyny, Milicza, Domaniowa, Rogowa Sobóckiego, Polkowic, Świebodzic, Pisarzowic i oczywiście z Wrocławia - to właśnie z tych miejscowości do nas pisaliście. Polecamy się waszej życzliwości i modlitwie. Zachęcamy też do regularnego śledzenia naszej strony www.wroclaw.gosc.pl. Znajdziecie na niej naprawdę wartościowe artykuły naszego autorstwa, a i konkursy będą się pojawiać jeszcze wielokrotnie. Podzielcie się również ze znajomymi informacją, że jest taki "Gość", którego warto odwiedzać regularnie w sieci, a jeśli polubicie nasz fanpage, na pewno nie ominie was żadna publikacja.

Regulamin konkursu przewidywał, że nagrodzone zostaną osoby, których maile dotarły do nas jako 5, 10, 15, 20, 25, 30, 35, 40, 45 i 50. Oto więc lista zwycięzców, do których wyślemy pocztą "gościowe" pamiątki:

  1. Jerzy Raczyk z Wrocławia,
  2. Krzysztof Skobejko z Wrocławia,
  3. Gabriela Żółkiewska z Oleśnicy,
  4. Anna Sanetra z Brzegu,
  5. Franciszek Łagoda z Wrocławia,
  6. Paulina Kohyt z Wrocławia,
  7. Magdalena Kaczyńska z Wrocławia,
  8. Mariusz Michalski z Wrocławia,
  9. Justyna Rybicka z Wrocławia,
  10. Jacek Muller z Wrocławia.
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama