Nowy numer 39/2023 Archiwum

Niedziela z adopcją

Stowarzyszenie adopcyjni.pl serdecznie zaprasza na spotkanie dla rodzin adopcyjnych i zastępczych, jak również wszystkich zainteresowanych tematem adopcji.

W niedzielę 6 listopada w godz. 12:15 - 15  w duszpasterstwie akademickim „Most” przy pl. Grunwaldzkim 3 w sali „Stolarnia”. W programie wykład na temat: "Jak wspierać relacje naszych dzieci z rówieśnikami?".

Będzie mowa o tym, w jaki sposób dzieci budują relacje z rówieśnikami, jak te kontakty wpływają na ich rozwój, w jaki sposób możemy wspomóc nasze dzieci w budowaniu relacji z rówieśnikami, jak pomóc wchodzić im w nową grupę?

Wykład poprowadzi Pani dr Magdalena Żurko, psycholog, pracownik Instytutu Rozwoju Dzieci i Młodzieży Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Specjalistycznej Poradni Rodzinnej, były pracownik Archidiecezjalnej Poradni Adopcyjnej.

Po wykładzie będzie czas na pytania do prelegenta i dyskusję uczestników. Dla dzieci przewidziana jest opieka wolontariuszy. Chętnych zapraszamy na Mszę św., która odbędzie się o godz. 11 w kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa, znajdującym się tuż obok. W okolicy jest spory problem z parkowaniem. Organizatorzy radzą wygospodarować sobie zapas czasu albo skorzystać z komunikacji miejskiej.    

Więcej o stowarzyszeniu Adopcyjni.pl  i świadectwie rodzin adopcyjnych pisaliśmy na naszych łamach TUTAJ.
 

               

                                                                                  

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Quantcast