Nowy numer 25/2018 Archiwum

Tomasz Cyganik poszukiwany

Mężczyzna, pracujący jako operator maszyny pogłębiającej Odrę, ostatni raz był widziany w piątek 28 października we Wrocławiu.

Tego dnia pod wieczór, po zakończonej pracy, zszedł ze statku przycumowanego na rzece w okolicy ul. Kazimierza Michalczyka we Wrocławiu. Prawdopodobnie udał się na przystanek autobusu 122, by dotrzeć do Dworca Głównego. Stamtąd miał pojechać pociągiem do Białego Kościoła (nie wiadomo jednak, czy na dworzec dotarł).

50-letni mężczyzna ubrany był w granatowe dżinsy, czarną kurtkę, jasne skórzane buty; miał brązową, skórzaną torbę.

Wszelkie informacje na temat zaginionego można zgłaszać pod nr telefonu: (71) 340 34 00 lub pisząc na: dyzurny@wr.policja.gov.pl, a tkaże pod tel.: 663 056 448 lub (71) 392 93 00.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma