Nowy numer 3/2021 Archiwum

Konkurs! Wybierz się na koncert

Jak co roku wROCK for Freedom zaprasza na nadzwyczajny koncert z okazji rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Do wygrania 3 podwójne wejściówki. W Hali Stulecia 11 listopada wystąpią: Arka Noego i Panny Wyklęte.

W tym roku Dzień Niepodległości możemy obchodzić muzycznie i przy tym bardzo rodzinnie. 11 listopada we wrocławskiej Hali Stulecia (ul. Wystawowa 1) wystąpi uwielbiany, nie tylko przez najmłodszych, zespół Arka Noego oraz znany już publiczności historyczno-muzyczny projekt Panny Wyklęte, który reprezentować będą wspaniałe polskie wokalistki: Halinka Młynkowa, Ania Rusowicz, Marcelina, Ania Brachaczek, Ania Witczak, Kasia Malejonek i Gonix oraz zespół Maleo Reggae Rockers.

Z tej okazji redakcja „Gościa Wrocławskiego” we współpracy z wROCK for Freedom przygotowała dla czytelników 3 podwójne wejściówki na koncert niepodległościowy.

Aby wziąć udział w konkursie należy:

  • Polubić na Facebooku fanpejdż Gościa Wrocławskiego - TUTAJ. (Jeśli ktoś nie ma konta, ten warunek go nie obejmuje)
  • Odpowiedzieć na pytanie: co dla Ciebie oznacza słowo „niepodległość”? Limit: 1500 znaków. Następnie wysłać swoje przemyślenia mailem na adres redakcji: wroclaw@gosc.pl. W temacie maila wpisać: Konkurs niepodległościowy.

Na odpowiedzi czekamy do czwartku do godz. 10 rano. Najciekawsze naszym zdaniem nagrodzimy podwójnymi wejściówkami na koncert i opublikujemy na naszej stronie internetowej wroclaw.gosc.pl.

Więcej o koncercie i wydarzeniu znajdziecie na Facebooku pod linkiem TUTAJ. Dla młodzieży uczącej się i studentów przygotowane są bilety w ulgowych cenach, natomiast dzieci do lat 7 pod opieką rodziców zapraszamy bezpłatnie. Bilety dostępne w sieci salonów Empik, Saturn i MediaMarkt w całej Polsce oraz w serwisach: www.biletin.pl, www.ticketpro.pl, www.biletyna.pl. Rezerwacje pod adresem mailowym: bilety@o2.pl.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama