Nowy numer 25/2018 Archiwum

Projektowanie w Kościele

Kolejne spotkanie z cyklu OPen poświęcone będzie problematyce projektowania, przedstawionej z duszpasterskiego punktu widzenia.

Czym jest „dobre projektowanie”?
Dlaczego czasami nie można tak określić tego, co obecne jest w kościelnej przestrzeni?
Czym charakteryzuje się projektowanie wewnątrz kościoła? Na jakie wartości należy zwracać uwagę przy „kościelnym” projektowaniu?
Z tymi pytaniami zmierzy się o. Grzegorz Dąbkowicz OP, który opowie także o projektach, w których dotychczas uczestniczył oraz zdradzi, nad czym pracuje obecnie.
Nasz gość jest duszpasterzem w Duszpasterstwie Akademickim. Projektował między innymi kaplicę akademicką DA Dominik w kościele św. Wojciecha oraz poznańskiego Jubilata – miejsce spotkań, otwarte z okazji obchodów Jubileuszu Zakonu Kaznodziejskiego.

Spotkanie odbędzie się w środę, 16 listopada, w Sali Głównej DA Dominik.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma