Nowy numer 2/2021 Archiwum

Śpiewaj kolędy i wygrywaj

Jeszcze tylko tydzień pozostał na rejestrację uczestników XXIII edycji Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek im. ks. Kazimierza Szwarlika. Eliminacje odbędą się również we Wrocławiu.

Wydarzenie jest największym w Polsce przeglądem kolędowym. Eliminacje do Festiwalu odbędą się w grudniu w 36. ośrodkach eliminacyjnych w Polsce oraz na Ukrainie i Białorusi. Tradycyjnie jednym z ośrodków jest Wrocław, w którym eliminacje odbędą się 9 grudnia w Młodzieżowym Domu Kultury (ul. Stanisława Dubois 5).

Zgłoszenia przyjmowane są do 26 listopada. W Festiwalu mogą brać udział amatorzy (w tym uczniowie i absolwenci szkół muzycznych I stopnia) - soliści i duety, a także chóry, schole parafialne, zespoły wokalne i wokalno-instrumentalne oraz grupy ludowe w różnych kategoriach wiekowych.

Zwycięzcy z poszczególnych ośrodków eliminacyjnych zostaną zaproszeni w dniach 12-14 stycznia 2017 r. na przesłuchania finałowe do Będzina. Zwieńczeniem Festiwalu będzie Koncert Galowy połączony z ogłoszeniem listy laureatów, który odbędzie się 15 stycznia 2017 r. i będzie transmitowany na żywo przez internet.

Szczegóły i możliwość rejestracji na stronie Festiwalu - www.mfkip.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama