Nowy numer 3/2021 Archiwum

PWT na Instagramie

Papieski Wydział Teologiczny ma swój profil na Instagramie. To już czwarty profil społecznościowy na którym zaistniała wrocławska uczelnia.

Pod adresem http://www.instagram.com/pwt.wroc można już znaleźć fotografie z życia Papieskiego Wydziału Teologicznego. To już czwarty profil, dzięki któremu uczelnia pojawiła się w wirtualnym świecie mediów społecznościowych.

Oprócz Instagrama, są to także Facebook (@PWT.Wroclaw) z blisko dwoma tysiącami polubień, Twitter (@PWT_Wroclaw), który obserwuje ponad 980 użytkowników oraz portal youtube.com, gdzie do tej pory opublikowano kilkadziesiąt filmów.

Arkadiusz Cichosz z Biura Promocji PWT zdradza, że wkrótce na instagramowym profilu uczelni pojawią się nowe zdjęcia pokazujące Ostrów Tumski w zmieniających się porach roku.

- Natomiast od stycznia zaczniemy prezentować sylwetki osób związanych z pracą w PWT, zarówno pracowników naukowych jak i administracji - mówi. Już teraz można obejrzeć profil, obserwować wydarzenia i komentować zamieszczone tam fotografie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama