GN 28/2018 Archiwum

Oddaj krew, uratuj życie

Nigdy zasoby krwi w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa nie są wystarczające. Codziennie znajdują się potrzebujący, by z niej skorzystać. Dlatego studenci zachęcają do włączenia się w ich akcję.

W Duszpasterstwie Akademickim "Redemptor" na Tekach działa grupa młodych aktywistów - „Pijafka”. Młodzież, należąca do niej, zajmuje się organizacją akcji krwiodawstwa na uczelniach Wrocławia.

Studenci zapraszają do podzielenia się najcenniejszym z darów - krwią - z potrzebującymi. Niewiele wysiłku i poświęcenia może dać komuś szansę na życie. W najbliższym czasie każdy będzie mógł zostać bohaterem, biorąc udział w przygotowanych akcjach.

Organizatorzy przypominają, że aby oddawać krew należy być ogólnie zdrowym, zjeść śniadanie i zabrać ze sobą dokument tożsamości.

Najbliższe akcje krwiodawstwa "Pijafki":

 • 5 grudnia - Instytut Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej, UWr - godz.: 11.30-16
  Miejsce: ul. Fryderyka Joliot-Curie 15, Wrocław
 • 6 grudnia - Biblioteka Wydziału Nauk Społecznych, UWr - godz.: 9-14
  Miejsce: ul. Koszarowa 3, Wrocław
 • 13 grudnia - Centrum Dydaktyczno-Naukowe UPWr - godz.: 11.30-16
  Miejsce: Plac Grunwaldzki 24a, Wrocław
 • 14 grudnia - Centrum Dydaktyczno-Naukowe UPWr - godz.: 11.30-16
  Miejsce: Plac Grunwaldzki 24a, Wrocław
 • 15 grudnia 2016 Akademik T-16 PWr - godz.: 09-14
  Miejsce: ul. Edwarda Wittiga 4, Wrocław
« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma