Nowy numer 45/2018 Archiwum

(Za)dani sobie

Nauki adwentowe pod takim tytułem, w parafii św. Antoniego na Karłowicach we Wrocławiu poprowadzi o. Kazimierz Lubowicki OMI. Rekolekcje dedykowane narzeczonym i małżeństwom odbędą się od 9 do 11 grudnia.

Rekolekcje mają przygotować uczestników nie tylko na nadejście Jezusa i Świąt Bożego Narodzenia, ale też pomóc głębiej zrozumieć odpowiedzialność, jaką niesie ze sobą decyzja o zawarciu małżeństwa. Na pytanie, co jest nam dane, a co zadane, odpowiedzi udzieli oblat, o. prof. Kazimierz Lubowicki.

Program rekolekcji 

PIĄTEK 9.12. godz. 18:30 – Msza św. z nauką: "Boża wizja małżeństwa". Po Eucharystii adoracja Najświętszego Sakramentu (z okazją do spowiedzi).

SOBOTA 10.12. godz. 9:00 – Msza św. z nauką: "Modlitwa małżeńska. Spotkanie małżonków z Bogiem". Po Eucharystii spotkanie z Ojcem w Domu Katechetycznym.

Niedziela: 11.12. godz. 10:30 – Msza św. z nauką: "Bóg obecny w codzienności".

Podczas nauk w piątek i w sobotę dzieci można zostawić pod opieką Diakonii Wychowawczej w Domu Katechetycznym. Organizatorem rekolekcji jest Domowy Kościół (Rejon Karłowice).

 

 

 

 

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy