Nowy numer 42/2018 Archiwum

Rok miłosierdzia - i posprzątane

Gorączkowe przygotowania do Bożego Narodzenia w pełni. Studenci duszpasterstwa akademickiego "Redemptor" zapraszają do udziału w rekolekcjach adwentowych, by zadbać nie tylko o materialną stronę Świąt, ale również o dobre przeżycie tego czasu.

Tegoroczne rekolekcje adwentowe na Tekach odbędą się w dniach 11-14 grudnia pod hasłem: „Rok miłosierdzia – i posprzątane”. Poprowadzi je o. Mariusz Mazurkiewicz, redemptorysta.

Rekolekcje w DA „Redemptor” to nie tylko Msze św. i konferencje, ale również przygotowana i prowadzona przez studentów adoracja Najświętszego Sakramentu ze śpiewami z Taizé. W trakcie trwania adoracji będzie możliwością skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania.

Szczegółowy plan rekolekcji:

  • 11 grudnia (niedziela) – Msza św. o 20.00 z nauką rekolekcyjną,
  • 12 grudnia (poniedziałek) – Msza św. o 19.30 z nauką rekolekcyjną,
  • 13 grudnia (wtorek) – Msza św. o 19.30 + adoracja Najświętszego Sakramentu,
  • 14 grudnia (środa) – Msza św. o 19.30 z nauką rekolekcyjną.
« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy