Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Środek do zrozumienia woli Bożej

Studenci z Duszpasterstwa Akademickiego "Redemptor" zapraszają na spotkania, podczas których będą rozważane fragmenty Pisma Świętego.

Żeby wiedzieć, jaka jest wola Boża, trzeba trwać z Nim w relacji. Rozważanie Pisma Świętego jest jednym ze sposobów, które mogą pomóc w zbudowaniu kontaktu z Bogiem.

W najbliższy piątek, 9 grudnia, w DA "Redemptor" odbędzie się spotkanie grupy biblijnej. Poprowadzi je o. Jarosław Krawczyk. Studenci duszpasterstwa rozpoczną swoją podróż do pogłębienia więzi z naszym Panem przez czytanie Słowa Bożego Mszą św., która odbędzie się o 19.30 w kościele akademickim przy ul. Wittiga 10.

Organizatorzy zaznaczają, że każdy jest mile widziany na tym spotkaniu, bo każdy potrzebuje Boga.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma