Nowy numer 45/2018 Archiwum

Różaniec? Weź go w swoje ręce!

Wprawdzie październik jest już daleko za nami, jednak Różaniec warto odmawiać częściej niż przez jeden miesiąc w roku.

Modlitwa różańcowa jest ważnym elementem praktyki chrześcijańskiej. Kojarzona często z osobami starszymi, cieszy, gdy widzimy ją odmawianą przez ludzi młodych, na przykład w autobusie. A co zrobić, by przychodziła nam ona łatwiej, bądź by włożyć w nią jeszcze więcej serca?

Duszpasterstwo Akademickie „Redemptor” we Wrocławiu wychodzi do nas z bardzo ciekawą inicjatywą, a zarazem promocją modlitwy różańcowej.

Każdy, kto przyjdzie do duszpasterstwa 11 grudnia o 17.00, załapie się na warsztaty własnoręcznego robienia różańców.

W spokojnej i miłej atmosferze studenci przeprowadzą uczestników przez kurs, podczas którego z 7 metrów sznurka wszyscy wykonają różaniec dla siebie bądź bliskiej osoby. Jest to doskonały pomysł na świąteczny prezent oraz świetne rozwiązanie, gdy często odmawiacie go na palcach.

Studenci zapewniają, że będzie to czas radości i modlitwy.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy