Nowy numer 46/2018 Archiwum

Dołącz do świty Mędrców ze Wschodu

Jesteśmy wciąż w oczekiwaniu na przyjście Pana Jezusa. To również czas na przygotowania do Orszaku Trzech Króli.

Organizatorzy wrocławskiego Orszaku zapraszają do współpracy przy jego tworzeniu. Jak zwykle potrzebni są młodzi aktorzy, którzy uzupełnią grono poddanych Mędrców ze Wschodu, ale również Zastępy Niebieskie i rzesze pasterzy.

18 grudnia, o godz. 15 we Wrocławskim Centrum Twórczości Dziecka (ul. Kuźnicza 29a) odbędą się warsztaty, podczas których dzieci wraz z opiekunami będą przygotowywać elementy orszakowego stroju. - Są to warsztaty otwarte i bezpłatne dla całych, wielopokoleniowych rodzin - mówi Elżbieta Woźniak-Łojczuk, przedstawicielka organizatorów Orszaku Trzech Króli.

To nie jedyna propozycja zaistnienia w Orszaku. Wciąż poszukiwane są osoby chętne do zostania chórzystą anielskim. - Wszystkich zainteresowanych propozycją zachęcamy do kontaktu mailowego na adres wroclaw@orszak.org. Zadanie jest wyjątkowe. Cór anielski będzie dba o to, by śpiew podczas całego wydarzenia nie milkł, ale by trwał i był radosny - dodaje E. Woźniak-Łojczuk.

Wrocławski Orszak Trzech Króli wyruszy 6 stycznia o godz. 12.30 z Ostrowa Tumskiego. Więcej w bożonarodzeniowym numerze "Gościa".

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy