Nowy numer 28/2018 Archiwum

Karmelitański Bal Maskowy

Czas na karnawał! Karmelitańska Wspólnota Nowej Ewangelizacji Solniczka zaprasza na wielki bal. Trwają zapisy - do 11 stycznia ze zniżką.

Całonocna Impreza taneczna odbędzie się 11 lutego, w Auli Papieskiego Wydziału Teologicznego na wrocławskim Ostrowie Tumskim; początek o 21.15. – To już trzecia edycja naszego balu. Jest to impreza bezalkoholowa – chcemy pokazać, że wierzący ludzie potrafią dobrze się bawić bez używek – tłumaczy Maciej Romaniszyn. – Propozycja skierowana jest do młodych ludzi oraz do tych którzy się młodo czują. Nie ma klasycznego „ograniczenia wiekowego”. Warto dodać, że na bal można przyjść zarówno w parach, jak i pojedynczo (każdy wypełnia formularz).

O dobrą zabawę do białego rana zadbają profesjonalny DJ oraz wodzirej. Oprócz tańca i zabaw tanecznych, przewidziane są konkursy oraz różne niespodzianki dla uczestników. Na parkiecie odnajdą się zarówno ci lepiej, jak i słabiej tańczący. Organizatorzy zapewniają napoje (ciepłe i zimne), przekąski, owoce, ciasta oraz ciepły posiłek. Zabawę poprzedzi tradycyjnie Msza św. Organizatorem jest Karmelitańska Wspólnota Nowej Ewangelizacji „Solniczka” oraz (społecznie) firma Księżniczka. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Szczegóły oraz informacje o zapisach:

https://www.facebook.com/ksiezniczkaMR

karmelitanskiebale@gmail.com

Tak było rok temu: ZDJĘCIA

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma