Nowy numer 45/2018 Archiwum

Scenariusz napisze Duch Święty

2. Oławski Wieczór Uwielbienia już 7 stycznia. Organizatorzy mówią wprost: widzimy, że ludzie tego potrzebują.

- Podczas pierwszego wieczoru uwielbienia ogłosiliśmy z księdzem proboszczem, że planujemy następne i to spotkało się z wielkim entuzjazmem. Mieszkańcy Oławy przychodzili i wypytywali, kiedy następna edycja, bo chcą zaprosić znajomych i rodzinę nawet z innych miejscowości - mówi ks. Piotr Rozpędowski.

Wikariusz parafii pw. św. Apostołów Piotra i Pawła w Oławie jest mile zaskoczony dużym i spontanicznym odzewem. Podkreśla, że 2. Oławski Wieczór Uwielbienia ma swój szkielet, ale nie chodzi o to, żeby się go sztywno trzymać.

- Scenariusz napisze Duch Święty. Na początku planujemy animację, która poruszy serca. Później konferencję w tematyce obecnego roku duszpasterskiego pod hasłem: „Idźcie i głoście” wygłosi ks. prof. Mariusz Rosik, a następnie czeka nas uwielbienie - tłumaczy kapłan.

Wierni będą mieli okazję, by przystąpić do sakramentu pokuty i pojednania oraz modlitwy wstawienniczej.

- Przeprowadzimy także indywidualne błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem. Ostatnim razem widzieliśmy, jak w nas Duch Święty działał. Ludzie naprawdę tego potrzebują i chcą się w ten sposób modlić, dać się porwać Duchowi Świętemu - puentuje ks. Piotr.

Rozpoczęcie 2. Oławskiego Wieczoru Uwielbienia już 7 stycznia o godzinie 19 w kościele pw. św. Apostołów Piotra i Pawła w Oławie na pl. Zamkowym 16.

A jak było ostatnim razem? Zobaczcie galerię i film z pierwszej edycji. Nad obiema patronat medialny ma "Gość Niedzielny".

GALERIA ZDJĘĆ 1. OŁAWSKI WIECZÓR UWIELBIENIA

Oławskie wieczory uwielbienia
Parafia śś. Ap. Piotra i Pawła w Oławie

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy