Nowy numer 38/2021 Archiwum

Wspólnoty pokopią

Już po raz szósty wspólnoty z terenu archidiecezji wrocławskiej będą rywalizować na boisku do halowej piłki nożnej.

Turniej Wrocławskich Wspólnot i Ruchów Chrześcijańskich w halowej piłce nożnej to już tradycja. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 4-5 lutego w hali sportowej IX Liceum Ogólnokształcącego we Wrocławiu (ul. Piotra Skargi 29-31).

Organizatorzy - Stowarzyszenie "Hallelu Jah" - zapowiadają kilka usprawnień. - Żeby się zapisać nie trzeba znać pełnego składu drużyny. Wystarczy nazwa drużyny i dane kapitana oraz wpłata wpisowego (na cele organizacyjne, przyp. red.). Ostateczny skład drużyny trzeba podać na dwa dni przed rozpoczęciem turnieju - informuje Krzysztof Wierny.

Ważne jest, by najpóźniej w dniu zawodów uczestnicy dostarczyli oświadczenia o stanie zdrowia, a w przypadku osób nieletnich, zgody opiekunów na udział w turnieju. Mogą w nim wziąć udział zawodnicy począwszy od rocznika 2001. Jest jedno zastrzeżenie. Nie mogą brać udziału zawodnicy występujący w ogólnopolskich rozgrywkach piłki nożnej organizowanych przez PZPN: Ekstraklasa, I, II, III, IV liga, klasa okręgowa, klasa A (10 letni okres karencji).

Zespoły, których maksymalnie może zostać zgłoszonych 20, zostaną podzielone na 3 lub 4 grupy, w których rozegrają pierwszą rundę w systemie każdy z każdym (rozgrywki w sobotę od godz. 13 do 23). Do drugiej rundy awansuje 8 drużyn (rozgrywki w niedzielę). Skład grup oraz godziny rozgrywania meczów wskaże losowanie.

Szczegółowy regulamin, formularz zgłoszeniowy oraz wzory oświadczeń są do pobrania TUTAJ. O możliwości uczestnictwa decyduje kolejność zgłoszeń.

Zobacz zdjęcia z ubiegłorocznego finału i przeczytaj relację.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama