Nowy numer 28/2018 Archiwum

Wiara i biznes w parze

Zapraszamy na pierwsze forum "Przedsiębiorczość w mocy". Stowarzyszenie na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju organizuje konferencję, która ma zachęcić wierzących do przedsiębiorczości, a niewierzących do wiary w Boga.

Wydaje ci się, że w dzisiejszym świecie połączenie wiary i prowadzenia biznesu nie idzie w parze? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz na "Przedsiębiorczość w mocy", które rozpocznie się 14 stycznia o godzinie 12 w sali konferencyjnej Hotelu Jana Pawła II we Wrocławiu przy ul. św. Idziego 2.

Program:

  • 12:00 Dlaczego Przedsiębiorczość w Mocy - wprowadzenie
  • 12:20 Koncert.
  • 12:40 Spotkanie z aktorką Mają Brzezińską – pt.: „Moje największe zwycięstwo!” (Maja Brzezińska jest córką Bartłomieja Frykowskiego oraz wnuczką modelki Ewy Marii Morelle i Wojciecha Frykowskiego. W 2009 roku obroniła dyplom na Wydziale Aktorskim w Wyższej Szkole Komunikowania i Mediów Społecznych im. Jerzego Giedroycia w Warszawie).
  • 14:00 Spotkanie z założycielem firmy Fakro, czyli jak stać się światowym liderem w 25 lat. Jest to niesamowita historia zwycięstwa nad przeciwnościami i silną konkurencją, której początki sięgają lat 90-tych. W 1991 roku powstaje pierwsze polskie seryjnie produkowane okno dachowe pod nazwą FAKRO i tak rozpoczyna się niezwykła historia, której szczegóły poznać będzie można na forum.

Dzięki bezpośredniemu kontaktowi z osobami, które odniosły osobiste zwycięstwo dzięki swojej wierze, również na polu zawodowym, można skutecznie uczyć się, jak osiągać najważniejsze cele i jak zwyciężać wszystkie przeciwności.

Rejestracja uczestników TUTAJ. Wstęp bezpłatny. Dla uczestników książka: "Dlaczego w bogatych krajach Europy Zachodniej zarabia się 4 razy więcej niż u nas".

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma