GN 28/2018 Archiwum

Z muzyką u Brata Alberta

Chór Gloria Salvatori zaśpiewał w Schronisku i Noclegowni św. Brata Alberta dla Bezdomnych Kobiet i Matek z Dziećmi we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej.

Słowa chwały i radości rozbrzmiewały na cztery głosy, a z sali towarzyszył im, początkowo nieśmiały a z czasem mocniejszy, chór głosów mieszkanek. – Na dwa chóry wykonaliśmy wybrane polskie kolędy i pastorałki. Koncert zakończyło wzruszające, wyśpiewane z głębi serc „Bóg się rodzi” – wspominają chórzyści. –

To był piękny, rozśpiewany wieczór, który przyniósł wiele radości i mieszkankom i chórzystom. I przedłużył nam wszystkim czas kolędowania. Cieszymy się, że w rozpoczętym Rok Brata Alberta mogliśmy bożonarodzeniową radością podzielić się jak chlebem z podopiecznymi Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta.

Dodajmy, że tydzień wcześniej z podobnym koncertem Chór Gloria Salvatori – z parafii pw. Najświętszego Zbawiciela na wrocławskich Wojszycach – wystąpił w Schronisku dla Bezdomnych Mężczyzn przy ul. Bogedaina.

Muzyka i spotkanie   Muzyka i spotkanie Archiwum organizatorów

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma