Nowy numer 25/2018 Archiwum

"Ochrzczony znaczy posłany"

Pod tym hasłem odbędzie się prawdziwie męski weekend we wrocławskim seminarium. To propozycja tylko dla odważnych!

Rekolekcje odbędą się w dniach 10-12 lutego odbędą się w Metropolitalnym Wyższym Seminarium Duchownym we Wrocławiu. Do udziału w rekolekcjach zaproszona jest młodzież męska, poczynając od klas gimnazjalnych i szkół średnich po studentów i osoby już pracujące.

Organizatorzy przewidzieli czas na modlitwę, konferencje i świadectwa, ale również dobrą zabawę m.in podczas gry terenowej. W trakcie trwania rekolekcji podejmowana będzie tematyka szeroko pojętego życia chrześcijańskiego oraz powołaniowa, z ukierunkowaniem na kapłaństwo.

Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy poprzez formularz: https://goo.gl/forms/lOOLuu7U36pCkaSy1.

Więcej informacji pod adresem mailowym: jestem.odwazny.rekolekcje@gmail.com, na stronie www.seminarium.wroclaw.pl oraz na www.facebook.com/OchrzczonyZnaczyPoslany.

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma