Nowy Numer 16/2024 Archiwum

Dziękczynienie za III Archidiecezjalne Rekolekcje Ewangelizacyjne

O. Krzysztof Piskorz OCD wraz ze Stowarzyszeniem Walka Duchowa zapraszają 13 lutego do Sanktuarium Matki Bożej Miłosierdzia.

„Powierz Panu swoją drogę i zaufaj Mu: On sam będzie działał” (Ps 37, 5).

Dziękując Bogu w Trójcy Jedynemu za przeżyte III Archidiecezjalne Rekolekcje Ewangelizacyjne mamy nadzieję, że te słowa psalmu, które były ich przewodnim hasłem, na zawsze wpiszą się w nasze serca i staną się naszym mottem na całe życie. Wiemy, że w czasie tych rekolekcji Bóg zdziałał wielkie rzeczy i nadal będzie je czynił. Zatem nie pozostaje nam nic innego, jak wyśpiewywać radosne Magnificat razem z Maryją, a także w duchu wdzięczności przyjść i złożyć Bogu ofiarę dziękczynną.

Będziemy mieli ku temu okazję w poniedziałek, 13 lutego, w dzień rozpoczęcia Archidiecezjalnej Nowenny Fatimskiej, odprawianej z racji 100-lecia objawień Matki Bożej w Fatimie. Rozpoczniemy w Sanktuarium Matki Bożej Miłosierdzia, w parafii Opieki św. Józefa, u Karmelitów Bosych, przy ul. Ołbińskiej, o 18.30 modlitwą różańcową, łącząc się duchowo z katedrą wrocławską. Następnie, o 19.00, odbędzie się uwielbienie przed Najświętszym Sakramentem, podczas którego oprawę muzyczną zapewni nam, tak jak w Hali Orbita, zespół „N.O.E”. Kulminacyjnym punktem naszego dziękczynienia będzie Msza św. pod przewodnictwem o. bp. Jacka Kicińskiego, która zostanie odprawiona o 20.00. Całość zakończy się Apelem Jasnogórskim.

Jako organizatorzy pragniemy zaprosić wszystkich uczestników, wolontariuszy, diakonię modlitwy wstawienniczej, służbę liturgiczną i muzyczną oraz wszystkich zaangażowanych w to dzieło do wielkiego dziękczynienia przez Niepokalane Serce Maryi. Nie może nikogo z nas zabraknąć, gdyż rekolekcje były dla wszystkich wielkim czasem łaski, a teraz nadszedł dzień, by przyjść i wspólnie podziękować za to wszystko, co stało się naszym udziałem. Niech Pan działa tak, jak chce w naszym życiu i niech pochwalone będzie Jego Święte Imię, w którym dostępujemy uzdrowienia, uwolnienia i zbawienia.

Dziękczynienie za III Archidiecezjalne Rekolekcje Ewangelizacyjne  

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy