Nowy numer 43/2020 Archiwum

Rekolekcje, które odmienią twoje życie (film)

Klerycy Metropolitalnego Wyższego Seminarium Duchownego we Wrocławiu zapraszają od 10 do 12 lutego na weekendowe dni skupienia dla mężczyzn.

Rekolekcyjny zwiastun
Marcin Bagiński

- Te rekolekcje są dla tych, którzy chcą pogłębić swoją wiarę, pogłębić swoją więź z Chrystusem, a w konsekwencji być może znaleźć swoją drogę życiową - mówi w specjalnym zaproszeniu do udziału w wydarzeni bp Jacek Kiciński (zobacz film poniżej).

Rekolekcje odbędą się pod hasłem "Ochrzczony znaczy posłany" i, jak zaznaczają organizatorzy, ta propozycja jest tylko dla odważnych! Do udziału zaproszona jest młodzież męska, poczynając od klas gimnazjalnych i szkół średnich po studentów i osoby już pracujące.

Organizatorzy przewidzieli czas na modlitwę, konferencje i świadectwa, ale również dobrą zabawę m.in podczas gry terenowej. W trakcie trwania rekolekcji podejmowana będzie tematyka szeroko pojętego życia chrześcijańskiego oraz powołaniowa, z ukierunkowaniem na kapłaństwo.

Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy poprzez formularz: https://goo.gl/forms/lOOLuu7U36pCkaSy1.

Więcej informacji pod adresem mailowym: jestem.odwazny.rekolekcje@gmail.com, na stronie www.seminarium.wroclaw.pl oraz na www.facebook.com/OchrzczonyZnaczyPoslany.

Specjalne zaproszenie na rekolekcje
Marcin Bagiński

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama