Nowy numer 32/2018 Archiwum

Rekolekcje, które odmienią twoje życie (film)

Klerycy Metropolitalnego Wyższego Seminarium Duchownego we Wrocławiu zapraszają od 10 do 12 lutego na weekendowe dni skupienia dla mężczyzn.

Rekolekcyjny zwiastun
Marcin Bagiński

- Te rekolekcje są dla tych, którzy chcą pogłębić swoją wiarę, pogłębić swoją więź z Chrystusem, a w konsekwencji być może znaleźć swoją drogę życiową - mówi w specjalnym zaproszeniu do udziału w wydarzeni bp Jacek Kiciński (zobacz film poniżej).

Rekolekcje odbędą się pod hasłem "Ochrzczony znaczy posłany" i, jak zaznaczają organizatorzy, ta propozycja jest tylko dla odważnych! Do udziału zaproszona jest młodzież męska, poczynając od klas gimnazjalnych i szkół średnich po studentów i osoby już pracujące.

Organizatorzy przewidzieli czas na modlitwę, konferencje i świadectwa, ale również dobrą zabawę m.in podczas gry terenowej. W trakcie trwania rekolekcji podejmowana będzie tematyka szeroko pojętego życia chrześcijańskiego oraz powołaniowa, z ukierunkowaniem na kapłaństwo.

Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy poprzez formularz: https://goo.gl/forms/lOOLuu7U36pCkaSy1.

Więcej informacji pod adresem mailowym: jestem.odwazny.rekolekcje@gmail.com, na stronie www.seminarium.wroclaw.pl oraz na www.facebook.com/OchrzczonyZnaczyPoslany.

Specjalne zaproszenie na rekolekcje
Marcin Bagiński

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma