Nowy numer 42/2019 Archiwum

Idźcie i głoście

Wspólnota Jednego Ducha oraz Wspólnota Modlitewno-Ewangelizacyjna Obfite Odkupienie wraz z duszpasterzem o. Mariuszem Simoniczem zapraszają do udziału w postakademickich rekolekcjach wielkopostnych. Towarzyszyć im będzie hasło: "Głoszenie - czy to na pewno zadanie dla każdego?".

– Podczas rekolekcji będziemy szukać odpowiedzi na pytania, czy każdy z nas jest powołany do tego, by głosić Ewangelię innym, czy niemówienie o Jezusie jest grzechem, a także jak i gdzie głosić. Zastanowimy się również, jaką rolę odgrywa wspólnota – czy jest ona potrzebna w ewangelizacji – mówi o. Mariusz Simonicz.

Rekolekcje to także czas świadectwa świeckich – oprócz konferencji głoszonych przez duszpasterza organizatorzy zaplanowali także świadectwa osób świeckich oraz nabożeństwo drogi krzyżowej i adoracji Pana Jezusa z rozważaniami przygotowanymi przez wspólnoty.

Spotkania będę odbywać się od 3 do 5 marca w kościele przy ul. Wittiga 10 we Wrocławiu.

Plan rekolekcji:

  • 3 marca – 18.30 – Msza św., Droga Krzyżowa, konferencja
  • 4 marca – 18.30 – Msza św., konferencja, świadectwa, adoracja i spowiedź
  • 5 marca – 16.00 – Msza św. z konferencją i świadectwami.
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL