Nowy numer 25/2018 Archiwum

Języki z ognia

„Mówieniu językami” w Kościele będzie poświęcone spotkanie z bp. Andrzejem Siemieniewskim, które odbędzie się 6 marca o 17.00.

Na prelekcję zaprasza Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana” do swojej wrocławskiej siedziby przy ul. Kuźniczej 11-13 (I p.).

Co oznaczają wyrażenia „modlitwa w językach”, „śpiew w językach”, „proroctwo w językach”? Czy na pewno zawsze są używane dla określenia tych samych zjawisk i doświadczeń? Czym jest modlitwa dźwiękami nie układającymi się w słowa, rozbrzmiewająca często na spotkaniach ruchów odnowy charyzmatycznej? Czy to ten sam dar, jakiego doświadczyli Apostołowie, gdy zstąpił na nich Duch Święty?

Warto dodać, że wkrótce ukaże się poświęcona tym zagadnieniom publikacja autorstwa bp. Andrzeja Siemieniewskiego praz ks. Mirosława Kiwki.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma