Nowy numer 24/2018 Archiwum

Dzień kobiet u Najpiękniejszej i strefa świadectw

W Sanktuarium Jasnogórskiej Matki Kościoła, u wrocławskich paulinów, 8 dnia każdego miesiąca trwa specjalne przygotowanie do jubileuszu 300-lecia koronacji jasnogórskiej Ikony.

Środa 8 marca będzie zarazem ostatnim dniem rekolekcji wielkopostnych prowadzonych w kościele przy ul. św. Antoniego przez o. Adama Czuszela z klasztoru paulinów w Łęczeszycach (nauki na Mszach św. o 9.00 i 18.00).

Paulini tymczasem zapraszają do nowej inicjatywy podejmowanej z okazji wspomnianego jubileuszu koronacji – do strefy świadectw.

Zachęcają do podzielenia się tym, co Matka Boża Jasnogórska dokonała w naszym życiu: „Strefa świadectw­ to inicjatywa, która ma na celu opowiadanie wielkich dzieł Bożych dokonanych przez wstawiennictwo Matki Bożej Częstochowskiej. W Roku Jubileuszu 300-lecia koronacji Jej Cudownego Wizerunku pragniemy składanymi świadectwami (świadectwo to dowód chwały!) ukazać, że Maryja jest naszą Królową! Jezus kiedyś powiedział: Nie może się ukryć miasto położone na górze (Mt 5,14) – tym miastem jest Jasna Góra – podziel się swoim doświadczeniem działania Maryi w Twoim życiu!”

Można to uczynić przez stronę www.swiadectwa.koronamaryi.pl. Swoje świadectwo można przesłać w formie pisemnej, audio lub video, imiennie lub anonimowo. Zostanie opublikowane w radiu, być może także udostępnione w innych formach.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma