Nowy numer 45/2019 Archiwum

Formacja dla formujących

Diecezjalne Duszpasterstwo Nauczycieli Archidiecezji Wrocławskiej zaprasza wszystkich nauczycieli, katechetów i wychowawców do przeżycia rekolekcji wielkopostnych.

Ćwiczenia duchowe poprowadzi ks. dr Rafał Kowalski. Nauki rekolekcyjne odbywać się będą w dniach 19-21 marca w kościele św. Idziego we Wrocławiu na Ostrowie Tumskim.

- Wiemy doskonale, że pośród codziennego zabiegania i atmosfery niepewności oraz bardziej odczuwamy potrzebę zatrzymania się i spojrzenia na swoje życie w świetle Słowa, które nie przemija - mówi ks. Artur Stochła, diecezjalny duszpasterz nauczycieli archidiecezji wrocławskiej.

Podkreśla, że tego czasu potrzebują zwłaszcza ci, którzy każdego dnia formują umysły i serca młodych ludzi, a temu mają właśnie służyć wielkopostne ćwiczenia rekolekcyjne. - Będziemy chcieli zatrzymać się i zobaczyć jak Bóg patrzy na nasze życie - puentuje ks. Stochła.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama