GN 47/2020 Archiwum

Konkurs! Do wygrania "Chata"

Dziś w Multikinie premiera filmu "Chata", ekranizacji światowego bestsellera, który stał się literacką sensacją w kilkudziesięciu krajach świata. Z tej okazji mamy do rozdania książki dla czytelników "Gościa".

„Chata” to opowieść o zrozpaczonym i wątpiącym ojcu, który spotyka się z Bogiem. Poruszająca  historia o niezwykłej podróży, która pozwala załamanemu mężczyźnie na nowo odnaleźć sens życia i odkryć ostateczną prawdę o miłości, stracie i przebaczeniu.

Mack jest szczęśliwym mężem i ojcem trojga wspaniałych dzieci. Pewnego dnia jego rodzinę dotyka tragedia. Najmłodsza córka Missy zostaje porwana. Wszelkie dowody wskazują na morderstwo, choć ciała nie udaje się odnaleźć. Mack popada w coraz głębszą rozpacz, która powoli oddziela go od świata i rodziny.

Kilka lat po tragedii otrzymuje tajemniczy list z zaproszeniem do leśnej chaty, w której rozegrał się dramat Missy. List wydaje się pochodzić od samego Boga. Pełen wątpliwości i obaw Mack decyduje się na spotkanie z nieznanym, które okaże się być niezwykłym doświadczeniem pozwalającym zrozumieć sens rodzinnej tragedii i zupełnie inaczej spojrzeć na życie i świat.

Wbrew rozsądkowi Mack przybywa do chaty w zimowe popołudnie i wkracza do swojego najmroczniejszego koszmaru. Jednakże to, co tam znajduje, na zawsze odmienia jego życie. Mack spędza w chacie weekend, uczestnicząc w czymś w rodzaju sesji terapeutycznej z Bogiem.

W czasach, gdy religia staje się coraz mniej istotna, „Chata” zmaga się z ponadczasowym pytaniem: „Gdzie jest Bóg w świecie tak pełnym bólu?”.

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie. Do wygrania są dwie powieści "Chata" Williama P. Younga, które przygotowało dla was Multikino.

Warunki konkursu:

  • 1. Polub profil "Gościa Wrocławskiego" na Facebooku TUTAJ (jeśli już to zrobiłeś wcześniej, omiń ten punkt)
  • 2. Udostępnij na swoim profilu na Facebooku link z tym konkursem
  • 3. Napisz maila na adres: wroclaw@gosc.pl z odpowiedzią na pytanie, na które odpowiada także powieść Williama P. Younga: "Gdzie, twoim zdaniem, jest Bóg w świecie tak pełnym bólu?"

Wśród osób, które spełnią wszystkie 3 warunki konkursu, piąty i dziesiąty uczestnik (na podstawie kolejności przysłanych do redakcji maili), otrzyma książkę.

Na odpowiedzi czekamy do piątku 10 marca do godziny 19.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama