Nowy numer 25/2018 Archiwum

Razem wesprzyjmy Hospicjum dla Dzieci

Gimnazjaliści z Zespołu Szkół nr 14 we Wrocławiu organizują Charytatywny Wieczór Kulturalny pt. "Kolorowy uśmiech", z którego dochód zostanie przeznaczony na pomoc podopiecznym Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci.

Wydarzenie będzie miało miejsce 17 marca w auli szkolnej przy al. Brücknera 10. Na scenie zaprezentują się najzdolniejsi uczniowie. - To już druga edycja naszego wieczoru kulturalnego - mówi Jakub Czarny, uczeń klasy III Gimnazjum nr 49, jeden z organizatorów CWK i pomysłodawca wydarzenia. W poprzednim roku zbierano środki na potrzeby chorej na dziecięce porażenie mózgowe siostry jednej z absolwentek liceum. - Udało się nam uzbierać ponad 3 tys zł., co było dla nas sporym zaskoczeniem i sukcesem.

Na deskach sceny "czternastki" wystąpią jej najzdolniejsi uczniowie, a dochód ze sprzedaży biletów zostanie przeznaczony na rzecz Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci.W programie mamy występy licznych młodych i utalentowanych artystów: piosenkarzy, zespołów muzycznych, formacji oraz pary tanecznej czy też iluzjonisty.

Bilety w cenie 10 (grupowy), 15 (ulgowy) i 20 (normalny) zł. będą dostępne tuż przed koncertem i w czasie jego trwania.

Koncert rozpocznie się o godz. 16, ale na salę będzie można wejść również w czasie trwania występów.

"Gość Niedzielny" objął Charytatywny Wieczór Kulturalny patronatem medialnym.

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma