Nowy numer 49/2020 Archiwum

Dwa pokazy specjalne filmu "Chata"!

Ze względu na duże zinteresowanie seansem "Chaty" w poniedziałek o godz. 19, odbędzie się również drugi pokaz równolegle o godzinie 19:30. Bilety na drugi seans także za 11 złotych dla wszystkich! Zapraszamy.

Pierwszy pokaz rozpocznie się w poniedziałek 20 marca o godzinie 19, drugi o 19:30. Naszym gościem, który powie kilka słów o "Chacie" z perspektywy religijnej, ale także filmowej i warsztatowej, będzie ks. prof. Marek Lis, współredaktor "Światowej encyklopedii filmu religijnego", znawca filmowy i wykładowca z Opola. Ks. prof. M. Lis wystąpi przed dwiema projekcjami.

Bilety dla wszystkich za 11 złotych w kasach Multikina Pasaż Grunwaldzki po podaniu hasła "Gość Niedzielny". 

Rezerwacja miejsc na stronie Multikina możliwa TUTAJ.

Film „Chata” powstał na podstawie światowego bestsellera o tym samym tytule. Książka sprzedała się w ponad 20 milionach egzemplarzy w kilkudziesięciu krajach świata, także w Polsce. „Chata” to piękna historia o tym, jak Bóg przychodzi do nas w naszych smutkach, do nas uwięzionych we własnych rozczarowaniach, zdradzonych przez własne wyobrażenia. Nigdy nie zostawia nas tam, gdzie nas znajduje, jeśli się przy tym nie upieramy. „Chata” to uprzejme zaproszenie do podróży do samego serca Boga.

Przeczytaj ciekawą recenzję filmu jednego z dziennikarzy "Gościa Niedzielnego":

Chata, w której wszystko się zmienia

Poniżej polski zwiastun filmu:

Chata - zobacz polski zwiastun (premiera: 10.03.2017)
Monolith Films

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama