Nowy numer 5/2023 Archiwum

Dotknij miłosierdzia

Wspólnota Przymierza Rodzin "Mamre" oraz wspólnota Odnowy w Duchu Świętym "Nadzieja" z parafii pw. św. Bonifacego we Wrocławiu zapraszają na spotkanie modlitewne w Święto Miłosierdzia Bożego.

- Chcemy podkreślić ogromne znaczenie Niedzieli Miłosierdzia ze względu na obietnicę, jaką Pan Jezus dał św. Faustynie, a która zapisana została w jej "Dzienniczku", że właśnie w tę niedzielę Pan Jezus pragnie błogosławić ludziom i wylewać morze łask - mówi ks. Krystian Charchut, moderator WPR "Mamre" i wikariusz parafii pw. NMP na Piasku we Wrocławiu. Właśnie dlatego wspólnota, którą się opiekuje, zaprasza do wspólnego przeżycia tej uroczystości.

Wydarzenie rozpocznie się w kościele NMP na Piasku 23 kwietnia o godz. 15. Na początek zaplanowano modlitwę Koronką do Miłosierdzia Bożego, następnie adorację Najświętszego Sakramentu i Eucharystię. Przewidziano też czas na świadectwa ludzi, którzy doświadczyli miłosierdzia Bożego, a na zakończenie - posługę charyzmatyczną modlitwy wstawienniczej.

- Ta propozycja jest otwarta. Co prawda "Mamre" kojarzy się z rodzinami, ale rozumiemy je bardzo szeroko - małżonkowie, dzieci, młodzież. Zapraszamy więc wszystkich, którzy chcieliby się z nami pomodlić - dodaje ks. Charchut.

Kapłan podkreśla, że oprócz zasadniczej części spotkania kilka godzin wcześniej członkowie WPR "Mamre" przeprowadzą uliczną ewangelizację, zapraszając przechodniów do udziału w popołudniowym spotkaniu.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy