Nowy numer 3/2021 Archiwum

Badania nad miłością

We wtorek i środę, 25 i 26 kwietnia, odbędzie się kolejna edycja projektu "Laboratorium Miłości". Zapraszamy do udziału.

Wydarzenie jest organizowane od 2007 roku, a od 2011 odbywa się cyklicznie. Propozycja jest skierowana do par, jak również do osób samotnych. Jak tłumaczą organizatorzy jest to cykl o młodych i dla młodych. Podczas wydarzenia uczestnicy mają okazję posłuchać prelegentów z różnych kręgów - lekarzy, terapeutów, duchownych, dziennikarzy oraz "zwykłych" ludzi - którzy dzielą się swoimi doświadczeniami.

Tegoroczna edycja odbędzie się pt. "Czy mój związek jest skazany na porażkę?". Pierwszego dnia odbędzie się konferencja pt. ,,Mój związek - kopia relacji moich rodziców?”. Drugi dzień wydarzenia to panel dyskusyjny, podczas którego prelegenci podejmą dyskusję na temat: ,,Bardzo ładna z nas para - wystarczy Photoshop?”.

Projekt cieszy się od lat dużym zainteresowaniem nie tylko wśród studentów. Spotkania odbedą się tradycyjnie w gościnnych murach Politechniki Wrocławskiej. Wstęp jest wolny.

  • 25 Kwietnia (wtorek), 19.30 sala 25/bud. B4
  • 26 Kwietnia (środa), 19.30 aula budynku B4

Organizatorem wydarzenia jest Uczelniana Organizacja Studencka „Donum”, działająca przy Politechnice Wrocławskiej, wraz z DA „Redemptor” oraz Stowarzyszeniem Centrum Młodzieży Akademickiej „Razem”. Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.labmilosci.wroclaw.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama